• slidebg1
  • slidebg2
  • slidebg2
  • slidebg2
  • slidebg2
  • slidebg2

Ar 2012. gada 2. jūniju pie Liepājas reģiona tūrisma informācijas biroja tika atvērta velosipēdu noma. Velo nomu nodrošina SIA „Liepājas autostāvvietas” sadarbībā ar Liepājas reģiona tūrisma informācijas biroju.

SIA „Liepājas autostāvvietas” velo nomas atvēršanas galvenais mērķis ir nodrošināt pilsētas vidi ar papildus iznomājamiem velosipēdiem, kā arī veicināt veselīgāku un zaļāku pilsētas vidi.

Šobrīd Liepājā darbojas aptuveni 8 velo nomas, kas kopskaitā piedāvā  35 – 40 velosipēdus. Tomēr tas, spriežot pēc iepriekšējo gadu pieredzes, ir par maz un nespēj apmierināt tūristu pieprasījumu pēc īres velosipēdiem. No tā var secināt, ka Liepājā ir pieaudzis gan ārvalstu ceļotāju skaits, kuri ikdienā pieraduši kopā ar draugiem un ģimeni pārvietoties ar velosipēdiem, gan mainījusies pašmāju ceļotāju un vietējo iedzīvotāju attieksme pret vidi un velo braukšanu. Pēdējo gadu laikā strauji ir audzis pieprasījums un nepieciešamība pēc dažāda papildus aprīkojuma velosipēdiem. Tādēļ arī tika pieņemts lēmums, atvērt vēl vienu velo nomas punktu.

SIA „Liepājas autostāvvietas” velosipēdu noma piedāvā iznomāt 11 velosipēdus, no kuriem 3 ir paredzēti bērniem un pusaudžiem. Papildus tiek piedāvāti  bērnu sēdeklīši un ķiveres. Pavasarī tiek plānots papildināt velo nomu ar jaunu un interesantu velo transportu.

Velosipēdus var iznomāt Liepājas reģiona tūrisma informācijas birojā, Rožu laukumā 5/6.

Ar pavasara iestāšanos, 2015. gadā velosipēdu noma atsāks savu darbību.

NOMAS TARIFI

1 h € 1,50;
3 h € 4,50;
24 h € 10,00;
Velo ķivere € 0,75;
Bērna sēdeklis € 1,50;
© 2016 SIA „Liepājas autostāvvietas”